سبد خرید 0

قوانین و مقررات

شرح خدمات گارانتی محصولات دیجیتال خرید :

مدت زمان انجام گارانتی برای محصول :

مدت زمان تعمیر، تعویض یا پس گرفتن کالای گارانتی را شرکت گارانتی کننده تعیین می نماید و سایت دیجیتال خرید هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت .

روش ارسال گارانتی :

* ارزانترین و مطمئن ترین روش جهت ارسال گارانتی استفاده از پست معمولی میباشد. (دیجیتال خرید هیچ مسئولیتی جهت دریافت کالاهای گارانتی را ندارد و پیگیری تحویل کالا به دیجیتال خرید بر عهده مشتری میباشد)

* با توجه به شرایط تعیین شده توسط شرکت های گارانتی کننده در زمینه هزینه های ارسال محصولات جهت گارانتی به اطلاع کلیه همکاران می رساند که تمامی هزینه های ارسال به سایت دیجیتال خرید ودریافت کالای گارانتی از سایت دیجیتال خرید به عهده مشتری و هزینه ارسال به شرکت های گارانتی و دریافت کالا به عهده سایت دیجیتال خرید می باشد.(در صورت ارسال کالا به باربری، تیپاکس و یا هر روش حمل و نقلی دیگری مشتری موظف به پرداخت کلیه هزینه ها تا تحویل کامل کالا درب دفتر دیجیتال خرید میباشد و در صورت عدم پرداخت هزینه توسط مشتری دیجیتال خرید هیچ مسئولیتی جهت دریافت کالاها ندارد)

* مشتری موظف است کالای خود را به همراه شرح کامل دلیل خرابی به صورت مکتوب به همراه کالا ارسال نماید.

شرایط گارانتی :

* هرگونه شکستگی ، روندگی ، کشیدگی سیم ، مخدوش بودن هلوگرام گارانتی ،آسیب ناشی از نوسانات برق ، آب خوردگی ، تعمیر یا باز شدن محصول توسط افراد غیر مجاز و هرگونه ایراد ظاهری و فیزیکی وناقص بودن اجزای محصول طبق ضوابط شرکت های گارانتی کننده محصول از گارانتی خارج شده و دیجیتال خرید هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه پذیرا نمی باشد .

* سایت دیجیتال خرید هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب های احتمالی و زمان تحویل کالا در حمل و نقل را نمی پذیرد و تمامی عواقب بعهده شرکت حمل و نقل و مشتری می باشد .

تذکر 1 : کالای گارانتی بر اساس روش هر شرکت ممکن است تعمیر، تعویض ویا وجه بازگردانده شود، بر همین اساس سایت دیجیتال خرید به تبع آن به مشتریان پاسخگو خواهد بود.

تذکر 2 : دیجیتال خرید هیچ مسئولیتی در قبال انجام تعهدات گارانتی توسط شرکتهای گارانتی کننده ندارد و در صورت بروز هر گونه مشکلی در انجام امور گارانتی، مشکل باید بین خریدار و شرکت گارانتی کننده حل و فصل شود ودیجیتال خرید تنها در جهت رفاه مشتریان و برای جلوگیری از سردرگمی مشتریان کالاهای معیوب و گارانتی دار را دریافت و به عنوان پیک به شرکت های گارانتی کننده ارسال مینماید.

گارانتی انواع محصولات :

محصولات اورجینال (تولید شده به صورت استمپری) :

کلیه محصولات از قبیل بازی ها ، نرم افزار ها ، کارتون که به صورت اورجینال در سایت ارائه شده است ، بدلیل اینکه این محصولات بصورت استمپری تولید می گردند و احتمال بروز مشکلات هنگام تولید در آنها وجود ندارد و با توجه به این امر که شرکت های تولید کننده نیزبرای محصولات خود گارانتی در نظر نمی گیرند سایت دیجیتال خرید نیز هیچگونه پذیرشی بابت گارانتی محصولات یاد شده در نظر نمی گیرد

فلش و رم :

تمامی محصولات فلش و رم های موبایل دارای هولوگرام و تاریخ گارانتی می باشند لذا جهت پذیرش محصولات معیوب برای انجام گارانتی ارسال محصول به همراه جعبه ، هولوگرام گارانتی مربوطه ، کارت گارانتی، درب (فلش های دارای درب) وخشاب (رم های دارای خشاب) الزامی می باشد ،در غیر این صورت دیجیتال خرید هیچ مسئولیتی در مورد گارانتی محصولات نخواهد داشت . قابل ذکر است آخرین مهلت ارسال محصولات یک ماه قبل از اتمام تاریخ گارانتی است .

لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل :

لوازم جانبی که دارای تاریخ گارانتی درج شده روی جعبه و یا کارت گارانتی هستند جهت پذیرش ارسال محصول به همراه جعبه و کارت الزامی می باشد ، و آخرین مهلت دریافت محصولات یک ماه قبل از اتمام تاریخ گارانتی است .

محصولاتی که فاقد گارانتی می باشند (هیچ شرکتی و سایت دیجیتال خرید آنها را گارانتی نمی کند) .

محصولاتی که فاقد گارانتی می باشند :

– دسته های PS1 و PS2 (به غیر از محصولاتی که تاریخ بروی آنها درج و یا دارای کارت گارانتی می باشند)

– محصولات خام : انواع CD و DVD خام ، سلفون ، ماژیک ، کاور ضد خش 

– انواع باتری

-انواع کیف و کاور

شرایط بازپس فرستادن و مرجوعی کالا :

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی این سایت نیز 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول سفارش توسط مشتری را در نظر گرفته است که دارای مراحل و شرایط زیر میباشد :

* کلیه اجناس ارسالی باید به صورت کاملا سالم بدون هرگونه شکستگی ، پارگی جعبه (پاکت) و یا مشکل ظاهری در کالا و هلوگرام (برای لوازم جانبی هلوگرام شبنم و در مورد رسانه های تصویری هلوگرامهای ارشاد مد نظر است) باشد .

* هزینه حمل و نقل کالا بطور کامل بر عهده مشتری می باشد .

* مبلغ سفارش با کسر هزینه حمل ونقل و پس از بازپس فرستادن مشتری و دریافت کالا توسط دیجیتال خرید به حسابی که مشتری اعلام نماید مسترد خواهد گردید .

شرایط تست و استرداد محصولات:

1- تمامی محصولات استوک فروخته شده توسط دیجیتال خرید دارای 24 ساعت تست میباشند.

2-با توجه به تست تمامیمحصولات استوک که یک بار در کشور مبدا و  یک بار توسط  کارشناسان فنی شرکت ما انجام میگیرد کلیه  قسمتها  شامل پورت ها، کیبورد ، شارژر، باتری ، دی وی دی  درایور ، مانیتور ، اسپیکرها ، سیستم کولینگ و …  تست می گردد تا از سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل گردد.

3-در صورت مشاهده خرابی لپ تاپ های استوک توسط مشتری در مدت زمان 24 ساعت تست از قبیل شارژر ،  باتری  ، رم ، درایورنوری ، اسپیکر ها ، کیبرد و….شرکت ما موظف به رفع اشکال می باشد .

4-مدت 24 ساعت مهلت تست دستگاهها از زمان دریافت محصول توسط مشتری محاسبه خواهد شد نه زمان درج شده در فاکتور

5- مانیتورها فقط دارای 48 ساعت مهلت تست می باشند . 

6- مودم های استوک هیچگونه گارانتی ندارند و توسط شرکت ما تست سلامت و فنی شده برای مشتری ارسال میشود.

7-قبل از ارسال کالا های استوک از سلامت آنها و نحوه کار آنها فیلم تهیه می گردد و با اطمینان از سلامت محصول ارسال می شود   لذا تحت هیچ شرایط مرجوع نمی گردد. 

موارد قابل توجه:

 – کارکرد باتری دستگاهها بین 1 الی  2 ساعت بسته به نوع  و مدت دستگاهها تضمین می گردد. البته برخی دستگاهها زمان بیشتری نیز  شارژ نگه می دارند.باتری دستگاههای CORE2 بین نیم ساعت تا نهایتا 1 ساعت تضمین میگردد.

– مهلت تست و تعویض دستگاهها  شامل عودت دادن وجه نخواهد بود در واقع در 24 ساعت مهلت تست و تعویض در صورت خرابی دستگاه خریدار میتواند دستگاه دیگری جایگزین کند و وجه کالا عودت نخواهد شد .

-اقدام به سرویس ، تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد غیر متخصص و خارج از مجموعه دیجیتال خرید باعث ابطال گارانتی و مهلت تست خواهد شد.

–  صدمات ناشی از خراشیدگی ، ضربه ، سقوط ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، حرارت زیاد، نوسانات برق و …باعث ابطال گارانتی و مهلت تست خواهد شد.

– کرایه رفت و برگشت کالای عودت شده به هرصورت به عهده خریدار خواهد بود .

برگشت به بالا